ВЕТЕРАНСЬКИЙ РУХ УКРАЇНИ

МЕДИЦИНА ДЛЯ БІЙЦІВ ТА ЇХ СІМЕЙ

menu

ВЕТЕРАНСЬКИЙ РУХ УКРАЇНИ працює в напрямку медичного обслуговування ветеранів АТО. Організація надає допомогу ветеранам АТО в організації проведення різноманітних досліджень, консультативних обстежень та амбулаторного лікування. Ми співпрацюємо з різними медичними установами які займаються слідуючими напрямками:

• Хірургія • Ортопедія • Травматологія • Отоларингологія • Офтальмологія • Урологія • Хірургічні, урологічні, ортопедичні втручання • Реабілітаційне фізіотерапевтичне лікування

Вище вказані напрямки є безкоштовні та надаються першочергово для ветеранів АТО. Шановні ветерани АТО якщо у Вас є проблеми зі здоров’ям звертайтеся до ВЕТЕРАНСЬКОГО РУХУ УКРАЇНИ.

OKSIOPTIKA

Перевірити зір та підібрати окуляри безкоштовно бійці АТО та їхні діти можуть в кабінеті охорони зору OKSIOPTIKA. Тут вам перевірять зір і в разі необхідності призначать лікування, зокрема апаратне, а також,в разі необхідності допоможуть підібрати окуляри. До речі на самі окуляри АТОшникам тут зроблять знижку – 40%. Ініціатива безкоштовно допомагати воїнам та ветеранам належить самій власниці кабінету OKSIOPTIKA Наталії Володимирівні Волинець. Вона сама та її колектив професійних лікарів-офтальмологів завжди радий допомогти вам за адресою м. Київ, вул.. Голосіївська 70 (колишній проспект 40-річчя Жовтня,70). Аби записатись до лікарів та потрапити до них на безкоштовний прийом звертайтесь до ВЕТЕРАНСЬКОГО РУХУ УКРАЇНИ. Більше інформації щодо послуг та можливостей офтальмологічного кабінету на його сайті Київська міська клінічна лікарня №11, госпітальне відділення для інвалідів та учасників війни проводить лікування та реабілітацію ветеранів АТО, Відчуйте турботу та увагу, та що там, відчуйте себе VIP-паціентом. Недосконалість та «безкоштовність» державної медицини, про яку ми всі знаємо, спільними зусиллями змінює ВЕТЕРАНСЬКИЙ РУХ УКРАЇНИ та Київська міська клінічна лікарня №11. Для учасників АТО в цій лікарні виділені 4 палати люкс-класу. Лікарі та весь медперсонал налаштований приділити максимальну увагу кожному бійцю: прийняти, проконсультувати, надати діагностику й в разі необхідності саме лікування. Бо дійсно існують лікарі, не лише військово-польові, але й цілком цивільні, яким не байдуже здоров’я воїнів та ветеранів. Такі як завідувач відділенням лікарні №11, лікар-невролог Андрій Миколайович Тихоненко. Крім того організація надає необхідні (виписані лікарем пацієнту - АТОшнику) медикаменти. Таким чином й медикаментозне лікування стає для пацієнта безкоштовним. Не нехтуйте здоров’ям, звертайтесь до ВЕТЕРАНСЬКОГО РУХУ УКРАЇНИ, і на власному досвіді відчуйте, що все ж буває безкоштовна та професійна медицина і в нашій країні.

Національна медична академія післядипломної освіти ім.. П.Л.Шупика
Стоматологічний практично – навчальний медичний центр

Дивитись на життя краще з посмішкою і бажано красивою, здоровою, з повним рядом зубів. ВЕТЕРАНСЬКИЙ РУХ УКРАЇНИ тісно співпрацює з стоматологами-фахівцями вищого рівня, зокрема Національної медичної академії ім.. П.Л.Шупика. Так наразі триває тісна співпраця нашої організації зі стоматологами та ортопедичними-стоматологами практично-навчального медичного центру Академії. Такими як Савченко Микола Вікторович – Директор , кандидат медичних наук , Оксана Володимирівна Шейніна – завідувач відділення ортопедичної стоматології, лікар-стоматолог вищої категорії , та інші . Потрапити на прийом до лікарів-стоматологів, для яких не існує «надто складних випадків із зубами» можна звернувшись до організації.

Консультативно - Діагностичий Центр

Вчасно поставлений діагноз в рази збільшує шанси на ефективне лікування і зрештою цілковите одужання. І не даремно ж дожили до 21 сторіччя і сучасної медичної діагностики: КТ, МРТ, УЗД... Комп’ютерна та ультразвукова діагностика, магнітно-резонансна томографія – швидко та безболісно здатна «роздивитись» кожен орган і його стан. Консультативно-діагностичний центр на Кондратюка 6 робить ці та інші обстеження бійцям АТО абсолютно безкоштовно. (тоді як зазвичай такі дослідження в Україні коштують від кількох сотень до кількох тисяч гривень) Звертайтесь до Спорганізації, де вам нададуть всі необхідні контакти цього центру.

Клініка Надія

Ніколи не втрачайте надію! Особливо коли це стосується дитини і бажання її мати. Центр репродуктивної медицини «Надія» лікує безпліддя. В центрі проводять генетичні та інші аналізи, а також жіночі консультації, як тим хто вже вагітний, так і тим хто лише збирається стати мамою. В бажанні мати власну дитинку і бути щасливими батьками не варто лише сподіватись на себе чи на чудо. Краще звернутись до фахівців. Лише за 8 років, із допомогою центру «Надія» на світ з’явилось більше 4 тисяч малюків. Клініка репродуктивної медицини «Надія» охоче співпрацює із сім’ями воїнів АТО і надає їм свої послуги. Тож звертайтесь за додатковою інформацією в Спілку ветеранів АТО Деснянського району, які скерують вас до фахівців.
Товариство Червоного Хреста в Україні в рамках проекту «Підтримка довгострокової соціальної стабільності в Україні» з фінансовою допомогою проекту - урядом Японії

Разом легше. ВЕТЕРАНСЬКИЙ РУХ УКРАЇНИ разом із Українським товариством Червоного Хреста разом реалізовує купу проектів. Потреби ветеранів й відповідно організації, яка допомагає їх вирішувати дуже часто співпадають із можливостями Червоного Хреста. Ця міжнародна організація, яка лише в нашій країні дії вже майже сторіччя, найчастіше згадується у зв’язку із надзвичайними ситуаціями, катастрофами, війнами. І в першу чергу тоді коли потрібна медична допомога. Зараз, коли в Україні вже понад два роки триває війна Червоний Хрест допомагає воїнам та ветеранам АТО, зокрема це лікування, протезування, забезпечення ліками. ВЕТЕРАНСЬКИЙ РУХ УКРАЇНИ вже давно не просто подружилась із Червоним Хрестом, а разом із його регіональним координатором Ольгою Іванівною Ващук виробила купу схем і механізмів як разом швидше і якісніше допомагати бійцям. Наприклад нерідко саме Червоний Хрест оплачує лікування бійців за свій рахунок. А також надає необхідні медикаменти та протези. Тож хлопцям не доводиться звертатись до цілої купи державних установ, благодійних організацій, волонтерських фондів, дізнаватись про їх правила та можливості отримання допомоги. Можна просто прийти до організації і вже одразу, разом вирішувати проблеми.

Консультативно-діагностичний центр Деснянського району

м. Києва проспект Маяковського ,32б .
Медичне обслуговування поруч і безкоштовно – здається вже нема «відмазки» знехтувати можливість і не подбати про себе і своє здоров’я. Консультативно-діагностичний центр Деснянського району надає великий спектр послуг і для ветеранів АТО робить це цілком безкоштовно. Кваліфіковані фахівці, а саме; хірург, ортопед-травматолог, окуліст, онколог, уролог-нефролог та інші проведуть огляд і діагностику. В разі необхідності призначать лікування чи проведуть оперативне втручання. Сюди варто звернутись не лише тим, хто має певні хвороби. Лікарі центру також надають допомогу з реабілітації та фізіотерапії. Хірург-травматолог, мануальний терапевт Віктор Юрійович Осіпчук та його колеги вже прийняли не одного пацієнта і чекають наступних. Аби потрапити до них на прийом звертайтесь до ВЕТЕРАНСЬКО РУХУ УКРАЇНИ.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ КРИТЕРІЇ ЗГІДНО ПОЛОЖЕННЯ №361/4425
Ветеранський Рух України
ukrVets@gmail.com
+38 097 674 46 03