ВЕТЕРАНСЬКИЙ РУХ УКРАЇНИ

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ МОЛОДІ

menu

Ми живемо в країні, яка багато століть, піддавалася економічному та політичному впливу сусідньої держави. Довгий час Українців намагалися знищити! Винищували населення, штучно створювали «голодомори» та, під впливом насильницьких дій ззовні, з метою штучної асиміляції ми втрачали власну мову, культуру і самосвідомість нашого народу (в СРСР політика асиміляції називалася «поступове злиття національних меншин з більшими етнічними спільностями»)!!! Нас намагались переконати в тому, що такої держави як Україна – не існує. Викладаючи у навчальних закладах історію, написану окупаційними режимами. Результат цього ми сьогодні бачимо на Донбасі. Ветерани АТО, побачили дії довготривалої політики так званих «сусідів» не по телевізору, не в Інтернеті, а відчули на своїй власній шкурі. І повернувшись з фронту, ми розуміємо важливість виховання майбутнього, патріотично налаштованого покоління. Тому ми вирішили, під патронатом ВЕТЕРАНСЬКОГО РУХУ УКРАЇНИ, створити патріотично-спортивний клуб для виховання молоді.

МЕТА КЛУБУ — виховати з дітей справжніх патріотів своєї Держави, які будуть ставитися з повагою до своєї справжньої історії, з любов’ю до сучасної України, з розумінням майбутнього нашої держави і своїй ролі в майбутньому. В клубі плануються наступні напрямки
— Організація краєзнавчих мандрівок по історичним та мальовничим містам нашої Неньки (історико-краєзнавчий туризм).
— Активний туризм. Дуже цікаво та пізнавально, побувати одним цілим з природою, навчитися берегти її та просто насолоджуватися тим, що дала тобі рідна земля.
— Різноманітні спортивні секції.
— І те, чим би діти хотіли займатись.
ВЕТЕРАНСЬКИЙ РУХ УКРАЇНИ спрямовує усі сили за для того, щоб діти почували себе лідерами, розширювали свій кругозір, шанували та пишалася тим, що вони — українці. Бо все те, що ми зараз вкладемо, те і отримаємо через 10-15 років. Діти — це наше майбутнє! І для нас, ветеранів АТО, це не просто слова. Тільки заради дітей, заради їх усмішок, ми прокидаємося і творимо нову історію, нову Державу. Важко, але ми бачимо ціль і йдемо до неї! Також ми пропонуємо всім не байдужим громадянам приєднуватися до нашої ініціативи, нас цікавить все, що пов’язано з дитячим розвитком та вихованням майбутнього Громадянина України.

Тренінг " Базові основи виживання у природному середовищі"

01.10.2016 ВЕТЕРАНСЬКИМ РУХОМ УКРАЇНИ був організований захід для майботьного нашої держави, для дітей. У рамках програми «Патріотичне виховання дітей та молоді» 15 дітей "відлучили" від комп'ютерів і зібрали для проведення файного сонячного дня у мальовничому лісі.

Діти пройшли невеликий марш, довжиною 5 км, під жовто-блакитним прапором. Під час зупинок на відпочинок, інструктори провели невеликий екскурс в історію козацтва та державних символів. По прибуттю на місце табору колектив дітей був розбитий на дві команди, які протягом дня змагалися у різних конкурсах. Інструктори провели МК:
- Безпечне та ефективне розведення багаття в лісі.
- Вибір зручного міста для намету та встановлення його.
- Речі першої необхідності для довготривалого перебування в екстремальних умовах «Тривожний чемоданчик».
- Елементи орієнтування на місцевості.
Після кожного етапу навчання проводилось змагання на вправне виконання пройденого матеріалу. За день діти взнали багато цікавих та корисних речей, навчилися вправно поводитись з багаттям, встановлювати намети. Отримали базові навички орієнтування на місцевості.

І ще багато іншого. По закінченню заходу проведено нагородження переможців у конкурсах та змаганнях. Закриття заходу, звісно пройшло під гімн України. Діти повернулись додому цілими і неушкодженими з новими знаннями, позитивними емоціями, та бажанням відвідувати аналогічні заходи :-))

КВАЛІФІКАЦІЙНІ КРИТЕРІЇ ЗГІДНО ПОЛОЖЕННЯ №361/4425
Ветеранський Рух України
ukrVets@gmail.com
+38 097 674 46 03