ВЕТЕРАНСЬКИЙ РУХ УКРАЇНИ

ПІДТРИМКА РОДИНАМ ГЕРОЇВ

menu

У рамках проекту «Допомога родинам Героїв» наразі діють такі напрямки:
1. Проект «Підтримка сімей загиблих воїнів АТО»:
- допомога в організації поховань, складання дорожньої карти для отримання документів;
- психологічна реабілітація для вдів та дітей загиблих воїнів АТО (допомога психолога, за необхідності - психотерапевта). У цьому напрямку організація співпрацює
з «Червоним Хрестом», Києво-Могилянською Академією та приватними психологами;
- проведення майстер-класів для дітей загиблих воїнів АТО (ресторани «Чачапурі», «Мама Манана», «VETERANOPIZZA» тощо);
- організація відпочинку для вдів та дітей загиблих воїнів АТО в Україні та закордоном;
- допомога в отриманні та оформленні земельних ділянок під садівництво у межах м. Києва;
- допомога у придбанні за собівартістю квартир на грошову компенсацію від держави;
- напрямок «Доступне житло» для сімей загиблих воїнів АТО (переселенців);
- організовуємо культурно-розважальні заходи: «Аква-парк», дельфінарій, цирк, квитки у кінотеатри, театри тощо;
2. «Допомога тяжко пораненим і пораненим бійцям АТО»:
- медична допомога (співпраця з Київською міською клінічною лікарнею № 11 Дніпровського району, організацією «Червоний Хрест», Київським міським консультативно-діагностичним центром, Клінікою лапароскопічної і судинної хірургії НМАПО імені П.Л. Шупика, офтальмологічною клінікою «Візіобуд», Національною стоматологічною клінікою імені Богомольця та іншими медичними закладами щодо обстеження, консультації та надання медичної допомоги, у тому числі - стоматологічної допомоги);
- медична та психологічна реабілітація: організовуємо відпочинок у санаторіях та лікувально-реабілітаційних центрах України (зокрема, «Лікувально-реабілітаційний центр ім. Гуца»); реабілітація тяжко поранених воїнів АТО закордоном, взаємодія з організаціями, які займаються нарко- і алко- залежними (зокрема, благодійний фонд «Добрий брат», Польща). 3. Проект «Гідне життя після війни»:
- інформаційна допомога воїнам АТО;
- напрямок «Ветерани до влади» - підготовка соціально активної сили для участі у міському самоврядуванні;
- «Розвиток соціального бізнесу» (VETERANOPIZZA, VETERANOCOFFEE, Кіборгмасаж);
- для дружин воїнів АТО налагоджена співпраця з міським пологовим будинком № 2, клінікою репродуктивної медицини «Надія».

Зимові Карпати

Зимові Карпати - це щось неймовірне! Вже другий рік поспіль, Організація організовує зимовий відпочинок для родин загиблих бійців. Кожен раз це майже спонтанна авантюра, але, мабуть, ми щось робимо справді гарне, бо життя знайомить з чудовими людьми, ми опиняємось в казкових ситуаціях, ми повертаємось оновленими та щасливими! Коли починаєш вчитися кататися на гірських лижах, перше вчишся падати. Падаєш часто і потім намагаєшся, по схилу, зібрати до купи ноги та лижі, стовідсотково, кайф гарантовано! З нашої групи - 14 чоловік, - гору покорили 7-ро. Лячно, боляче, але, як тільки починає щось виходити, задоволення забезпечено, адреналін зашкалює!
В цій подорожі, доля звела з Віталіною Масловою та проектом "Творча Криївка", Пані Віталіна організувала для родин казковий день в селі Верховина. І ми побачили, що Гуцули - зовсім не такі, як ми, але вони нас зачарували, їх любов до збереження традицій роду, дбайливе та поважне ставлення до батьків - є чому вчитися. В церкві, отче Іван, дозволив дітям робити те що їм хочеться, думали, нас з позором виженуть, але навіть дитячі бешкетування не змогли вивести зі стану рівноваги цього священика. Диво!
Садиба "Гетьман" http://getmanlux.com подарувала родинам чудові номери, є навіть дитячий куточок, де малечі проводили вільний час. Смачна, домашня їжа, індивідуальний підхід до кожного! Респект!
Хто не став на лижі - насолоджувались карпатськими краєвидами.
І, звісно, дорога до дому, через чарівне місто Івано-Франківськ. Ми лишень 3 години провели в місті але закохалися в нього. Екскурсовод - рівень "Бог"))) - змістовно, чітко та з жартами - треба дійсно любити місто, щоб постійно оновлювати свої знання та з таким рівнем майстерності доводити їх до людей!!
Величезна подяка всім, хто приймав участь а організації цього відпочинку!
З вдячністю Юля Копійка ,та родини загиблих бійців!!!

КВАЛІФІКАЦІЙНІ КРИТЕРІЇ ЗГІДНО ПОЛОЖЕННЯ №361/4425
Ветеранський Рух України
ukrVets@gmail.com
+38 097 674 46 03