ВЕТЕРАНСЬКИЙ РУХ УКРАЇНИ

menu
Бажаємо здоров’я усім побратимам, посестрам та членам їх сімей, що завітали до нашого сайту!

Громадська Організація "ВЕТЕРАНСЬКИЙ РУХ УКРАЇНИ" з’явилась близько двох років тому і спочатку існувала, як неформальне об’єднання ветеранів-однодумців, що згуртувались після дембеля для взаємної допомоги у адаптації до мирного життя та вирішення нагальних проблем. Подальший розвиток подій підтвердив життєздатність саме такої форми самоорганізації і Спілка була офіційно зареєстрована. Наразі у наших рядах близько 1000 ветеранів АТО, сімей загиблих - 378, членів сімей загиблих - 780, інваліди м. Києва.

Останній рік роботи був присвячений, в основному, допомозі у вирішенні соціально-побутових питань ветеранів АТО та членів сімей загиблих і поранених. За цей час було оформлено 30 земельних ділянок для ветеранів ( у тому числі – сім’ям загиблих), до кінця лютого будуть оформлені ще 8 ділянок на загиблих бійців Правого Сектору. На кінець березня планується завершити роботу по оформленню 60 ділянок і підготовлений пакет документів ще на 600.

Конкретних успіхів вдалося досягти у сфері надання медичної допомоги побратимам. На даний момент у 11 Міській лікарні зарезервовано 16 койко-місць для лікування наслідків контузії та неврологічних розладів, є можливість проведення безкоштовної діагностики з використанням апаратів МРТ, КТ та УЗД. Досягнута домовленість про безкоштовне надання допомоги при пологах дружинам АТОшників у пологовому будинку №2. Існує можливість безкоштовної діагностики та апаратного лікування у приватній клініці «Оксі-Оптика», амбулаторного лікування та дослідження у КДЦ Деснянського району. Організована взаємодія з ПАТ «Дарниця» по наданню безкоштовних ліків та з Товариством Червоного Хреста по оплаті ліків та операцій нашим 300-м ( був придбаний суглобний протез вартістю 120 000 грн).

Не менш важливий напрямок нашої діяльності – підтримка родин загиблих та робота з дітьми ветеранів. За цей час для наших дітей були організовані безкоштовні майстер-класи по виконанню старовинних колядок у Національному музеї історії України, по приготуванню піцци у «Піцца-Ветерано», щомісячно 20 дітей запрошується на майстер-клас грузинської кухні до ресторану «Чачапурі». Досягнуті домовленості по наданню безкоштовних білетів з Центральним цирком Києва та «Цирком Кобзов», надаються безкоштовні білети для відвідування «Дому таємничих пригод» на ВДНГ. Серед чисельних святкових заходів найбільш запам’ятались свято 1 вересня за участю Святійшого Патріарха Філарета, коли він подарував дітям 70 повністю укомплектованих наплічників, та новорічні свята – на 1000 дітей у « Палаці дітей та юнацтва», та на 700 дітей - у Галереї Печерської Лаври ( спонсор – Клініка репродуктивної медицини «Надія»).

Почала вестись робота з патріотичного виховання молоді, під час якої були організовані туристично-краєзнавчі подорожі до Лебедівки, Одеської області та у Закарпаття. При реалізації проекту «Ікона пам’яті» матерям та сім’ям загиблих були передані авторські ікони Олександра Стакана – майстра з Васильківа. У рамках програми психологічної реабілітації, сумісно з урядом Японії то Товариством Червоного хреста, був організований відпочинок 20 дітей у оздоровчому таборі «Зміна» Бородянського району, де був знятий документальний фільм Діти АТО», відпочинок 180 ветеранів та членів їх сімей по проекту «Аквапарк». Для членів сімей загиблих та дітей ветеранів були організовані подорожі та відпочинок у Буковелі, Коблево та в Італії. Щотижня проводяться курси психологічної реабілітації для бійців АТО та членів їх сімей.

Як бачите, зроблено немало, але ще більш у планах та проектах. Роботи дуже багато, тому будемо раді, якщо хтось вирішить долучитись до співпраці. З подякою сприймемо конструктивні зауваження і пропозиції та чекаємо усіх у Спілці! Слава Україні!

КВАЛІФІКАЦІЙНІ КРИТЕРІЇ ЗГІДНО ПОЛОЖЕННЯ №361/4425
Ветеранський Рух України
ukrVets@gmail.com
+38 097 674 46 03